ברוכים הבאים לרשות למחקר ופיתוח

המכללה האקדמית תל חי מציבה את המחקר במרכז העשייה האקדמית שלה. אתר רשות המחקר מרכז את כלל המידע המצטבר בתחום המחקרי, מציג את אפשרויות המימון והפיתוח ובעיקר , משמש במה להצגת החוקרים השונים הפועלים באקדמיה בתל-חי ומציג את תחומי המחקר שלהם ואת הפעילות המחקרית הענפה המתקיימת במכללה. מטרתנו היא לייצר הזדמנויות חדשות לפעילות מחקרית ולשיתוף פעולה בין תחומי תוך שימת דגש על איתור מחקרים חדשניים ופורצי דרך.
 

ברוכים הבאים לרשות המחקר ופיתוח המכללה האקדמית תל חי

הודעות

  • ארכיאולוגים מטעם המכללה האקדמית תל חי, רשות העתיקות והאוניברסיטה העברית בירושלים, גילו לאחרונה דולמן (מבנה גדול ממדים דמוי שולחן אבן) מסתורי בן למעלה מ-4,000 שנה בתוך שדה גדול של דולמנים, הסמוך לקיבוץ שמיר בגליל העליון.
  • כנס השלישי של "חדשנות בעולם המזון" נערך במכללה האקדמית תל-חי, בהשתתפות בכירי תעשיית המזון בארץ במסגרת הכנס הציגו הסטודנטים מהחוג למדעי המזון בתל-חי
    מוצרי מזון חדשים ומקוריים שפיתחו, ביניהם: צלחת אכילה, סושי במנות קרב, גלידה אלכוהולית ומנה חמה בריאה ומזינה

     
  • מיפוי ראשון מסוגו בעולם של גנום של גרגירי שעורה פרהיסטוריים מהתקופה הכלקוליתית שלפני 6,000 שנים (תקופת האבן והנחושת) שנעשה על ידי צוות בינלאומי של חוקרים ממוסדות מחקר מובילים ברחבי העולם בהובלה ישראלית מראה כי המקום בו החל ביות השעורה היה פה בישראל, בצפון בקעת הירדן ואזור הגליל העליון.
    למאמר

לא נוצר עדיין תוכן לדף הראשי.